Radyo Düet

Düzce Üniversitesi; Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı; milli, manevi ve toplumsal etik değerleri özümsemiş; çağdaş ve demokratik bir üniversite olarak; erdemli bilim, meslek, sanat insanları ve liderler yetiştiren; bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde işbirlikleri kuran; Düzce ili ve çevresinin sürdürülebilir kalkınmasına öncülük eden; yenilikçi, girişimci, evrensel bilgi ve değer üreten bir üniversitedir. Vizyonumuz; ürettiği evrensel değerlerle, çevre ve sağlık teknolojileri alanında öncü, proje işbirlikleri ile de bölgesel bir lider olmaktır. Bilimsellik, yenilikçilik, katılımcılık, sürdürülebilirlik, girişimcilik, etik değerlere bağlılık, şeffaflık, sürekli gelişme, işbirliği, kurumsal adalet, sevgi ve hoşgörü temel değerlerimizdir.

Milli ve manevi değerlerimize saygılı, Türk örf ve geleneklerine, kültürüne hizmet etmeyi görev bilen Radyo Düet, 18 Mart 2019’dan itibaren kaliteli bir yayıncılık yaparak Düzce Üniversitesi’nin sesi olmaktadır.

Nitelikli, tarafsız ve doğru yayıncılık ilkesiyle hazırladığı yayınlarında aktüel ve güncel programlarının yanında eğitim, sağlık, teknoloji, kültür, sanat gibi çeşitli konulara, haber bültenlerine, üniversitedeki bilim ve sanat etkinliklerine, Türk ve dünya müziğinin seçkin örnekleriyle hazırlanmış çeşitli müzik programlarına yer verecek.

Düzce Üniversitesi olarak önceliğimiz üniversitenin araştırma, buluş, sosyal sorumluluk gibi çeşitli alanlarda yürüttüğü projelerini ve bilimsel çalışmalarını planlı, sürekli ve etkin bir biçimde kamuoyuna ve muhataplarına aktararak, farkındalık yaratmak. Ulusal ve uluslararası alanda medya ve yayıncılık konusunda söz sahibi, dünya standartlarında kaliteli eğitim ve araştırma faaliyetleri yürüten, radyo yayıncılığı ile birlikte bilgi ve iletişim teknolojilerini etkin, verimli kullanabilen ve aynı ölçüde topluma yayabilen bir eğitim ve araştırma kurumu olmaktır.

by
From Radyo

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*